22 Şubat 2012 Çarşamba

Eurovision Şarkımızı ben çok sevdimİnsanın içini kıpır kıpır yapıyor kol kola dans etmek geliyor içimden , yolu açık olsun çok  başarılı olsun Can Bonomo

dinlemek isterseniz ;

http://www.youtube.com/watch?v=sjzHVgJd7t0

Ünlüler Can Bonomo’yu Destekliyor
Eurovision 2012 şarkı yarışması için seçilen Rock Sanatçısı Can Bonomo’ya ünlülerden destek yağıyor. 2006 yılında Eurovizyonda ülkemizi yarışmada temsil eden Sibel Tüzün, “İlerisi için gelecek vadeden genç insanların bu yarışmaya gitmesi iyi olur. TRT bu görevi vermekte çok geç bile kaldı” derken, 2009 yılında ‘Düm Tek Tek’ şarkısıyla ülkemizi temsil eden Hadise, “Bonomo gibi genç bir yeteneğe şans verilmesi çok güzel bir fikir. Eminim yarışmada Can Bonomo ses getirecek. Başarılar diliyorum” diye konuştu.


Gülben Ergen:
Popüler olmadan da dinlenir, takip edilir, konser verir ama artık sükunet bitmiştir. Hakkında her şey söylenir, söylenebilir. Can Bonomo hosgeldin.Ömür Gedik:
Can Bonomo Eurovision’a eğlenceli bir şarkı ve süper bir şovla gidebilir. Enerjisi ve kafası müsait. Ben destekliyorumFulden Uras:
Hiç tanımıyorum ama başarılar. Benim gönlümdekini biliyorsunuz, elbette Hande YenerCüneyt Özdemir:
TRT’de Eurovison adaylarını kim seçiyor merak ettim. Mesela onca sanatçı dururken Can Bonomo kimin torpilidir? MODEL’i gönderseler ya…Burcu Güneş:
Can Bonomo” benim için sürpriz değil icon smile Eurovizyon 2012 Can Bonomo Kimdir? TRT’yi bu cesur kararından ve yeniye açık bir isimle katılma kabulünde kutlarım.. Hayırlısı..Hadise:
Farklı tarzını sevdimŞebnem Ferah:
Can birinci olur, buna eminim

5 yorum:

ayamaya dedi ki...

ben de çok keyifli buldum , bu arada bu post için ikimiz de aynı fotoyu kullanmışız :)

mahmur prenses dedi ki...

aklın yolu birdir ayamaya :)))

Ecehan dedi ki...

Dün akşam TRT 1'de izledim ve bayıldım doğrusu. Bravvo çocuğa dedim dinlerken. Kesinlikle içimi kıpırdatan tam bize özgü bir müzik. Yürekten destekliyorum Can'ı.

ZEYNOGRAF dedi ki...

Mikemmeldi.Bütün sınıf arkadaşlarım 1. olmasını istiyor.İngilizce filan olmasına rağmen bayıldım doğrusu ^^haydeeee^^

mahmur prenses dedi ki...

zeynep ençok benimde haydeee kısmı hoşuma gitti :)